نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: دزدی شوهرم از من

3768
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22026
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دزدی شوهرم از من

سلام عزیزان
    راستش من۷ساله تو یه ازدواجم که غیراز عدم‌تناسب اخلاقی فرهنگی خانوادگی و مالی مشکلات دیگه ای مثل عدم مسبولیت پذیری و بی مهری ایشون هم بود.بعد متوجه خیانتش شدم و تا۱ماه فقط با خواب اور میتونستم‌ بخابم.تقاضای طلاق دادم و با توجه به اینکه ایشون هیچ سرمایه و پس اندازی نداشت ازش خاستم از خونه بره.با گرفتن حضانت پسر۳سالم یه فرصت دیگه بهش دادم.ایشون کلا خیلی دروغ میگه مثلا براتوجیه خیانتش هزار تا دروغ واقعا بچگانه گفت.بعد برگشت یه مقداری از طلاهام‌ تو خونه گم شد.خیلی عجیب بود چون ما اصصصلا رفت وامد و‌مهمون نداریم جایی که هم که صندوقچه طلا بود خاص بود.بعد خانوادم‌شروع کردن به سوال پرسیدن اگر دزد اومده چرا همه طلا نبرده فقط چند تا تیکه چرا بقیه وسایل ارزشمند خونه نبرده؟یکبارم‌که انگشترم دادم بهش بیاره گفت تو راه گمش‌کردم.
    یه روز اتفاقی پیامک بانکش دیدم که ۳۱ت موجودی داشت در صورتیکه قبلش همیشه در حال قرض کردن بود ازش پرسیدم اول گفت وام گرفتم وقتی پیگیر شدم کجا و‌چطوری گفت پول دادم دوستم روش کار میکنه بهم بود میده و خیلیتابلو دروغ گفت،الان این شک مثل خوره به جونم افتاده.اگر کار اون باشه چی؟من اصلا پول و طلا برام مهم نیست اما اگر پدر بچم یه دزد باشه؟!؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : دزدی شوهرم از من

نقل قول نوشته اصلی توسط مانا70 نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    راستش من۷ساله تو یه ازدواجم که غیراز عدم‌تناسب اخلاقی فرهنگی خانوادگی و مالی مشکلات دیگه ای مثل عدم مسبولیت پذیری و بی مهری ایشون هم بود.بعد متوجه خیانتش شدم و تا۱ماه فقط با خواب اور میتونستم‌ بخابم.تقاضای طلاق دادم و با توجه به اینکه ایشون هیچ سرمایه و پس اندازی نداشت ازش خاستم از خونه بره.با گرفتن حضانت پسر۳سالم یه فرصت دیگه بهش دادم.ایشون کلا خیلی دروغ میگه مثلا براتوجیه خیانتش هزار تا دروغ واقعا بچگانه گفت.بعد برگشت یه مقداری از طلاهام‌ تو خونه گم شد.خیلی عجیب بود چون ما اصصصلا رفت وامد و‌مهمون نداریم جایی که هم که صندوقچه طلا بود خاص بود.بعد خانوادم‌شروع کردن به سوال پرسیدن اگر دزد اومده چرا همه طلا نبرده فقط چند تا تیکه چرا بقیه وسایل ارزشمند خونه نبرده؟یکبارم‌که انگشترم دادم بهش بیاره گفت تو راه گمش‌کردم.
    یه روز اتفاقی پیامک بانکش دیدم که ۳۱ت موجودی داشت در صورتیکه قبلش همیشه در حال قرض کردن بود ازش پرسیدم اول گفت وام گرفتم وقتی پیگیر شدم کجا و‌چطوری گفت پول دادم دوستم روش کار میکنه بهم بود میده و خیلیتابلو دروغ گفت،الان این شک مثل خوره به جونم افتاده.اگر کار اون باشه چی؟من اصلا پول و طلا برام مهم نیست اما اگر پدر بچم یه دزد باشه؟!؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

درشرایط خیانت موضوع به طور کلی دوقسمت اصلی داره
    اینکه شریک زندگی فرد چه تصمیمی داره ، باز سازی زندگی و تعهد دوباره یا طلاق و جدایی ؟
    شما با توجه به اینکه قصدتون چیه باید مشاوره و راهنمایی جدا گانه
    دریافت کنید
    ابتدا اینو بگم مسئله خیانت نیاز به بررسی و ریشه یابی داره
    با کمک یک زوج درمانگر مسئله خیانت ایشون ریشه یابی و پیگیری میشه و لازم هست ایشون نسبت به شما و زندگی با شما تعهد دوباره داشته باشن و در این تعهد ثبات داشته باشه اینو قبلا هم توی تاپیک سابق بهتون گفتم .
    ببینید قضاوت همسرتون برای اینکه دزدی کرده یا نه برای ما مشکله چون هیچ شواهد و مستنداتی نداریم ! اما برای خودتون خیر
    با توجه به گزارشات شما و این که تمام طلا ها سرقت نشده باتوجه به اینکه شواهدی نظیر موجودی حساب همسرتون و گم شدن انگشترشما توسط همسر به نظر میرسه بله ایشون سارق شما هستند
    درحال حاضر شما باید چیکار کنید ؟

توی زندگی شما با توجه به تاپیک سابق تون و با توجه به تاپیک فعلی و بیان های شما هیچ مورد مثبتی وجود نداره !
    عدم تفاهم ، عدم عشق و محبت ، عدم صداقت و مهم ترین مورد خیانت و........
    پس با توجه به موارد فوق زندگی شما در یک چرخه معیوب گیر افتاده ! بنابراین باید چیکار کنین ؟
    اگر دنبال سازش هستین که باید با زوج درمانگر و مشاوره راهتون رو آغاز کنید تا به نتیجه مثبت برسین
    اما دوست گرامی اینو بدونید زندگی شما و جوانی شما دوباره تکرار نمیشه و زندگی کردن تنها به خاطر فرزند و آبرو و این طور مسائل اصلا درست نیست ! چون برای زندگی نیاز به دلایل محکم و عشق و علاقه دارین
    درصورتی هم که میخواین دوباره تقاضای طلاق رو درخواست بدین
    روال کار براتون مشخصه و با وجود اینکه اموالی نداره فکر نکنم دنبال تقاضای مهریه باشین و حضانت بچه هم که به شما واگزار شده
    بنا بر این روال کار شما مشخص و آسان هستش

3. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت کنید کهش ما شرایط رفتاری و روحی همسرتان 7 سال می باشد که مشاهده کرده اید و در این مسیر تصمیم گیری نهایی با توجه به احساسات خودتان و شرایط روحی که تجربه می کنید با خودتان می باشد .
    دقت کنید که برای ادامه زندگی مشترک نیاز به دلایلی محک تر از فرزندتان می باشد چون اگر شرایط زندگی مشترک شما مناسب نباشد امکان آسیب برای زندگی مشترکتان و فرزندتان زیاد می باشد پس بهتر است همه جوانب را مد نظر قرار بدهید و بعد تصمیم گیری داشته باشید .
    در مورد دزدی نیز بهتر است از طریق قانونی اقدام کنید چون نمی توان بیان کرد که کار ایشان می باشد و در صورت شکایت اگر کار ایشان باشد امکان اینکه زودتر بیان کنند وجود دارد و شما می توانید رد این مورد با توجه به شرایط دیگر همسرتان تصمیم گیری داشته باشید اما تا زمانی که دلایل قانع کننده وجود نداشته باشد نمی توان در این مورد نظری را بیان کرد .
    بهتر است شما و همسرتان به صورت حضوری به طوج درمانگر مراجعه داشته باشید تا مشکلات شما وس بک شخصیتی همسرتان بررسی شود و بتوانیم رد یان مسیر به هردوی شما برای ادامه کمک کنیم دقت داشته باشید که اگر شرایط رفتاری و شخصیتی تغییری نکند و شما تنها با همان شرایط قبلی به زندگی مشترک ادامه بدهید امکان تکرار اتفاقات گذشته وجود دارد و شما نمی توانید نتیجه گیری متفاوتی داشته باشید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22026
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون.راستش نمی‌دونم این موضوع باید تو یه تاپیک جدا مطرح کنم یاخیر.بعد از خیانتشون من اقامت دایم کانادا برای خودم و پسرم گرفتم اما به ایشون نگفتم چون مطمین بودم علیرغم حضانت شکایت میکنه و پسرم ممنوع الخروج میکنه.از طرفی از این تصمیم واقعا میترسم اینکه بخام پسرم از پدرش جدا کنم و یا تو تنهایی و غربت بزرگش کنم اصلا نمی‌دونم تصمیم درستیه مهاجرت اونم تو این شرایط روحی.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43964
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه میشه برای بچه ای که حضانت اش رو نداری اقامت کانادا بگیری؟ شما خودت در خط اول همه چیز رو گفتی:
    """ راستش من۷ساله تو یه ازدواجم که غیراز عدم‌تناسب اخلاقی فرهنگی خانوادگی و مالی مشکلات دیگه ای مثل عدم مسبولیت پذیری و بی مهری ایشون هم بود """
    این یعنی زندگی شما الکی و بیهوده هستش, ببخشید میگن ولی باید طلاق بگیرید !!!
    موفق باشید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ممنون از پاسختون.راستش نمی‌دونم این موضوع باید تو یه تاپیک جدا مطرح کنم یاخیر.بعد از خیانتشون من اقامت دایم کانادا برای خودم و پسرم گرفتم اما به ایشون نگفتم چون مطمین بودم علیرغم حضانت شکایت میکنه و پسرم ممنوع الخروج میکنه.از طرفی از این تصمیم واقعا میترسم اینکه بخام پسرم از پدرش جدا کنم و یا تو تنهایی و غربت بزرگش کنم اصلا نمی‌دونم تصمیم درستیه مهاجرت اونم تو این شرایط روحی.

سلام
    نه نیاز به تاپیک مجزا نیست همین جا میتونید ادامه بدین
    دوست گرامی شما به علت تسلط به زبان انگلیسی میتونید مهاجرت کنید چون میتونید با دیگران تعامل کنید صحبت کنید و درنتیجه زندگی کنید
    اما برای یک بچه توی این سن نیازه که بتونه با محیط اطراف تعامل داشته باشه و بتونه با اونها زندگی کنه مهارت های اجتماعی رو فرا بگیره و.......اما بچه شما به زبان انگلیسی مسلط نیست و تعامل با اطراف براش سخت میشه
    توی این شرایط اصلا به نظر من مهاجرت کار درستی نیست !
    درصورتی که یک خانواده بودین و بچه میتونست توی محیط گرم خانواده باشه بله میتونستید مهاجرت کنید
    اما بعد از جدایی شما بچه به طوری طبیعی نیاز به حضور پدر داره بسا این ملاقات میتونه کم باشه و هفتگی باشه ( به خاطر طلاق )
    اما هست
    درسته بهترین موقع برای یاد گیری زبان دوم سنین کودکی هستند و یا با مهاجرت موقعیت های مناسبی برای بچه به وجود بیارین و از این جهت میتونید بچه رو تضمین کنید اما نیاز روحی و عاطفی بچه تون هم در نظر بگیرین
    اصلا در مثبت ترین حالت که بنگریم هیچ مشکلی به وجود نمیاد و بچه میتونه خیلی خوب با مهاجرت و شرایطش کنار بیاد و پیشرفت کنه اما میدونید پدر فرزند شما ولی فرزند شماست
    درسته از ایشون حضانت فرزند رو گرفتین و لیکن پدر فرزند شما به عنوان یک ولی باقی میمونه
    و حقوق ولی خونی فرزند ( ولی خونی = پدر یا پدر بزرگ پدری ) دیدن و ملاقت فرزندش به طور هفتگی هست ؟
    ودر صورتی که شما فارغ از اطلاع ایشون مهاجرت کنید میتونه از شما به علت سلب ملاقات از فرزند شاکی حقوقی باشه

شما فقط حضانت رو بر عهده گرفتین نه ولایت و طبق مواد ۶۵ قانون حمایت از فرزندان زیر سن قانونی و طبق قانون معدنی بند ۲۰ فرزند شما مستلزما با اجازه پدرش و رضایت ایشون میتونه از کشور خارج بشه ؟
    شوهر شما میتونه مطابق بند ۱۲ قانون جزا و تبصره ۱۴۳ کیفر خواست شما بشه ؟
    ویرایش توسط Saltanat : 05-04-2020 در ساعت 11:51 AM

8. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22026
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بله با وکیل صحبت کردم البته اجازه خروج از کشور هم در حضانت قید شده
    درپاسخ اون دوستمون در پست اپل قید کردم حضانت دارم اماهمانژور که کاربر محترم سلطنت قید کردند به علت اینکه درهرصورت ولی ایشون پدرش و حق تکلیف از ایشون سال نمیشه میتونه پسرم ممنونم الخروج کنه.درهرصورت من مسایل حقوقی میدونم و بیشتر خاستم نظر دوستان در مورد خود مهاجرت و مسایل اون نه مسایل حقوقی بدونم.
    ممنو

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام
    درپاسخ اون دوستمون در پست اپل قید کردم حضانت دارم اماهمانژور که کاربر محترم سلطنت قید کردند به علت اینکه درهرصورت ولی ایشون پدرش و حق تکلیف از ایشون سال نمیشه میتونه پسرم ممنونم الخروج کنه.درهرصورت من مسایل حقوقی میدونم و بیشتر خاستم نظر دوستان در مورد خود مهاجرت و مسایل اون نه مسایل حقوقی بدونم.
    ممنو
    درصورتی که به لحاظ حقوقی برای خروج از کشور مشکلی نیست
    تبریک عرض میکنم
    وبرای نظر خواهی برای خود مهاجرت دوستان رو به تا پیکتون دعوت میکنم تا زود تر بهتون پاسخ بدن
    خودمم که نظرمو تقریبا گفتم به نظرم مهاجرت در صورتی مناسب ارزیابی میشه که بتونید فرزندتون در حیطه روابط اجتماعی و تعامل به خوبی تضمین کنید

11. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43964
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنو
    برای مهاجرت به وکیل مهاجرت مراجعه کنید ! ولی در کل کسیکه تو کشورش مشکل اخلاقی و خانوادگی داره تو خارج کشور هم موفق نخواهد بود.... اگر هم تخصص نداشته باشید باید اونجا صندوقدار و نظافتچی بشید !!! تازه اگر کسی شمارو تایید و قبول کنه. موفق باشید

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

‌‌‌‌‌‌‌‌
    ویرایش توسط Saltanat : 05-04-2020 در ساعت 01:19 PM

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز در یان مورد در اول نیاز است که شما در مورد زندگی با همسرتان تصمیم گیری کنید و بعد بر اساس حضانت فرزندتان در این مورد تصمیم گیری کنید .
    دقت کنید که بهتر است شرایط زندگی مشترکتان را مورد توجه قرار بدهید و به این سوال فکر کنید که زندگی مشترک شما سازندگی لازم را برای رشد فرزندتان دارد یا خیر و براین اساس و شرایط روحی که خودتان تجربه می کنید در این سمیر تصمیم گیری کنید .

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22026
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز aminاگر با دقت مطالعه کنید مسایل مربوط به همسرمه و نیازی به انجام شغل هایی که فرمودید ندارم خوشبختانه.به هرحال از وقتی که گذاشتید متشکرم
    ویرایش توسط مانا70 : 05-04-2020 در ساعت 02:16 PM

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام عزیزان
    سلام
    ادامه زندگی بدون هیچ اعتماد و اطمینانی مقدور نیست عملا طلاق به نطرم بهترین گزینه در چنین شرایطی هست
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43683
    تشکـر
    2,045
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    نظر من برای مهاجرت شما الان منفیه چون شما یک انسان بالغ هستین اما تغیرات پیاپی برای کودک شما تغیرات بررگی هستند و مهم ترینش اینکه توی مهاجرت دیگه پدرشو نمیبینه و با یه دنیای جدید داره اشنا میشه و همه اینا برای شما قابل هضم هستند نه یک کودک
    اگر طلاق بگیرین به نفع شماست چون چیزایی که من خوندم تو تاپیک همه منفی بود
    اما رفتن خوب نیست اما من نمیدونم چند یالشه پسر یادختره ولی بازم رفتن شما خوب نیست

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43683
    تشکـر
    2,045
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    نظر من برای مهاجرت شما الان منفیه چون شما یک انسان بالغ هستین اما تغیرات پیاپی برای کودک شما تغیرات بررگی هستند و مهم ترینش اینکه توی مهاجرت دیگه پدرشو نمیبینه و با یه دنیای جدید داره اشنا میشه و همه اینا برای شما قابل هضم هستند نه یک کودک
    اگر طلاق بگیرین به نفع شماست چون چیزایی که من خوندم تو تاپیک همه منفی بود
    اما رفتن خوب نیست اما من نمیدونم چند یالشه پسر یادختره ولی بازم رفتن شما خوب نیست

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    شما از مشکلات متعددی صحبت کردید و مطالبی را از آنها می توان در یافت که با یکدیگر متناقض است. درباره موضوعات زناشویی اطلاعاتی که داده اید اندک است و می توانید به روانشناسان مراجعه کنید.
    اما درباره مهاجرت، دلیل شما را نفهمیدم. شما حتی اگر زمانی با هر دلیلی خواستید جدا شوید، این کار با توجه به اختیاراتی که همسرتان به شما داده است کار سختی نیست (البته منظور من آن نیست که جدا شوید). بعد از جدایی هم که کسی مزاحم شما نمی شود. چرا باید بچه را از داشتن پدر محروم کنید، در حالی که در گفته های شما هیچ مطلب بدی راجع به بد بودن رفتار او با فرزندش نگفته اید.
    به نظر من این کار که بی اطلاع او بخواهید بچه را برای همیشه از داشتن پدر محروم کنید بدتر از خیانت همسر شماست.

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام عزیزان
    سلام
    به نظرم زندگی با این وضعیت هیچ فایده ای نداره وقتی که اعتماد وصداقت نباشه فقط عمرتون تو این زندگی تلف میشه
    با بچتون برید هر جایی که میخواین زندگی کنین یه بچه با یه پدر دروغ گو و...فقط الگوی رفتاریش خراب میشه همون بهتر که دور از اون بزرگ بشه .
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد